Stava i Restimo razem dla gastronomii

Stava rozszerza pulę dostępnych integracji technologicznych. Dzięki współpracy z Restimo, wszyscy klienci obu firm mogą przyspieszyć zarządzanie zamówieniami i dowozami. Restauratorzy zaoszczędzą czas dzięki automatycznej wysyłce zleceń z aplikacji Restimo do systemu Stava.

Integracje technologiczne mają ogromne znaczenie dla profesjonalizacji dowozów i rozwoju rynku gastronomicznego w Polsce. Ułatwiają funkcjonowanie lokalom, oszczędzają czas zespołu restauracji i są gwarantem jeszcze lepszych doświadczeń konsumentów.

– Konsekwentnie realizujemy strategię rozwoju naszej oferty dla restauratorów poprzez integracje z rozwiązaniami dla gastronomii. Komplementarne produkty i usługi powinny być ze sobą łączone, bo to ogromna wartość dla restauratorów. Z punktu widzenia Stavy i naszych partnerów to również ważne narzędzie w budowaniu biznesu – mówi Grzegorz Aksamit, wiceprezes i CTO Stava.

Restimo to narzędzie do zarządzania zamówieniami z różnych źródeł, ale z jednego tabletu. Dzięki współpracy ze Stavą, restauratorzy mogą korzystać z usług wyspecjalizowanej floty kurierskiej i platformy Restimo w prosty i intuicyjny sposób. Główne korzyści ze współpracy obu firm, z punktu widzenia ich klientów to oszczędność czasu poświęcanego na obsługę zamówień, które umożliwia skupienie się w większym stopniu na tym, co restauratorzy robią najlepiej - przygotowaniu pysznych dań. Kolejną ważną przewagą zintegrowanych systemów Stavy i Restimo jest zmniejszenie liczby błędnych zamówień.

– Codziennie obserwujemy, jak dużym wyzwaniem dla restauracji jest obsługa wielu tabletów. Co więcej, ręczne przepisywanie danych z aplikacji jedzeniowej do Stavy generowało niepotrzebne błędy i wydłużało czas przygotowania zamówienia. Dzięki naszej integracji restauracje zredukują koszty, a klienci szybciej otrzymają posiłek.

– zauważa Arek Bielecki, współzałożyciel Restimo.

Stava jest liderem rynku dowozów jedzenia w Polsce. Ma 62 oddziały i kilka kolejnych w trakcie uruchamiania. Oddziały Stava zatrudniają ponad 1000 kierowców, którzy obsługują kilkaset restauracji i sklepów w całym kraju.

Stava

Jesteśmy wiodącą franczyzą w branży dowozów posiłków. Oferowane przez nasze oddziały usługi kurierskie pomagają restauracjom i sklepom rozwijać biznes w oparciu o dowozy, sprowadzając kwestię dostawy posiłku do kilku kliknięć na tablecie. We wszystkich lokalizacjach realizujemy bezpieczne dowozy zakupów i jedzenia według najwyższych standardów sanitarnych. Stava jest sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk dla franczyzy. Więcej informacji na stava.pl oraz franczyza.stava.pl.

Restimo

Jesteśmy firmą foodtech (ang. food and technology), która tworzy aplikację Restimo dla branży HoReCa. Restimo integruje firmy kurierskie (Stava), platformy dostaw jedzenia (Pyszne, Uber Eats, Glovo, Bolt Food, Wolt), systemy zamówień online (UpMenu, Choice QR) oraz systemy POS (Dotykacka, ID POS) dla restauracji. Więcej informacji na restimo.com

Rate article

Share

You may also like

article image

Informacja prasowa

Wąskie gardła w gastronomii - lepiej zapobiegać czy „leczyć”?

Arek Bielecki

article image

Informacja prasowa

Obsługa zamówień z dostawą bez bałaganu w kuchni i w biznesie dzięki integracji systemów Dotykačka i Restimo

Arek Bielecki

Related articles
No items found.