Łączymy gastronomię z nowoczesną technologią

Nasza misja to połączenie tradycyjnej gastronomii z nowoczesną technologią, aby restauracje mogły skoncentrować się na tym, co robią najlepiej - przygotowaniu jedzenia dla swoich klientów.

our team

Nasz zespół to pasjonaci gastronomii, nowinek technologicznych i smacznego jedzenia

Wywodzimy się z branży technologicznej i pracowaliśmy dla największych platform dostaw jedzenia na świecie. Przekuliśmy to cenne doświadczenie na budowę Restimo - centralnego systemu zarządzania dostawami w restauracji.

our team

Wierzymy, że czas personelu powinien być poświęcony na obsługę gości w lokalu, a nie ręczne i czasochłonne zarządzanie zamówieniami na wynos.

our team
our team
our team
our team
our team

Nasi założyciele

chef hat
Arek Bielecki

Arek Bielecki

Co-founder

Ulubione danie:

sushi
arrow

Jest entuzjastą startupów i nowych technologii. Zdobywał doświadczenie w 7 krajach na 3 różnych kontynentach. Karierę zawodową i pasję do gastronomii rozpoczął w globalnej platformie dostaw jedzenia Foodpanda w Singapurze, a później ją kontynuował w Glovo w słonecznej Barcelonie. Prywatnie jest pasjonatem dalekich podróży, aktywnego trybu życia oraz rozwoju osobistego.

Tomasz Marcinczyk

Tomasz Marcińczyk

Co-founder

Ulubione danie:

slice of pizza
arrow

Jest współzałożycielem i prezesem Restimo. Wcześniej założył Winalife - agencję IT oraz pracował w EY. Uzyskał dyplom inżyniera informatyki na Politechnice Warszawskiej i rozpoczął karierę biznesową jako programista, a następnie ją kontynuował w roli project managera i analityka biznesowego. Prywatnie jest wielkim fanem windsurfingu, kitesurfingu, narciarstwa i siatkówki plażowej.

Marcin Nowak

Marcin Nowak

Co-founder

Ulubione danie:

hamburger
arrow

Jest doświadczonym programistą posiadającym wieloletnie doświadczenie w branży IT. W swojej pracy uwielbia wykorzystywać najnowsze technologie. Był członkiem wielu różnych zespołów, gdzie często pełnił rolę lidera. Jego misją w Restimo jest digitalizacja branży foodtech. Po pracy uwielbia gry komputerowe, dobre jedzenie i seriale komediowe.

Dołącz do tysięcy restauracji korzystających z Restimo:

north fish logo
berlin doner kebap logo
charlotte logo
orzo logo
soto sushi logo
pizza logo
north fish logo
berlin doner kebap logo
charlotte logo
orzo logo
soto sushi logo
pizza logo